SAAL Digital fotoobraz

IMG_8041F.jpg

Před pár měsící mi firma Saal Digital opět nabídla, zdali bych nechtěla vyzkoušet jejich fotoobraz. Sama jsem si mohla vybrat, jaký povrch, velikost (kterou jsem tedy špatně odhadla :D ) a provedení bych chtěla. A protože se v tom sama moc ještě nevyznám, zvolila jsem Gallery Print, tedy matné akrilátové sklo, které podpírá Alu-Dibond deska. 

Jak tomu bylo u fotoknihy, tak i u fotoobrazu. Velmi kvalitně zpracovaný produkt byl v mé schránce cca do čtyř dnů od zadání objednávky. S takovou rychlostí zpracování jakéhokoliv fotoproduktu jsem se nikdy nesetkala. Nevím, jak tomu bude teď před Vánoci, ale pokud spěcháte na hezký dárek, určitě bych neváhala a zvolila právě tuto firmu.

Jediné, na co bych si dala pozor, a to platí u všech firem a fotoproduktů - určitě si ověřte, že je Vaše fotografie správně exponovaná. Jelikož vše, co vidíte na obrazovkách Vašich monitorů, je podsvícené, a tištěné fotografie nejsou, může se Vám zdát, že je fotka tmavší. 

S fotoobrazem jsem velice spokojená, věřím, že mé kamarádce Káje udělal radost a všechny další fotoobrazy budu ráda objednávat právě od Saal Digital. Kája mi při věšení obrazu na zeď psala, protože si s přítelem moc nevěděli rady, jak ho zavěsit, ale když jsem ji odkázala na web firmy, napsala mi obratem, že "už dobrý". Prý to tam bylo hezky vysvětlené, což je další plus.

Chtěla bych poděkovat celému týmu Saal Digital a těším se na další spolupráci!

Adéla Bohackova